Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim przygotował cykl imprez na pierwsze dni maja.
We wtorek (1 maja) na boisku przy szkole rozegrany zostanie turniej piłki nożnej drużyn pięcioosobowych. Początek o godzinie 10:00. Natomiast na godzinę 16:00 zaplanowano turniej siatkówki w kategorii open i gimnazjum.
W środę (2 maja) o godzinie 17:00 odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej "Retrospekcja - twarz Chełmska Śląskiego z dawnych lat".
Na czwartek (3 maj) na godzinę 19:00 zaplanowano program artystyczny w wykonaniu uczniów chełmskiej szkoły, zespołu Zgoda oraz Karoliny Ryter-Kmak. Po miejscowych artystach wystąpią Dorota Ujda-Jankiewicz, Andrzej Jankiewicz i Mirosław Owczarek z programem pieśni patriotycznych i operetkowych. Wstęp wolny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze