Na facebookowym profilu Lubawka Razem opublikowane zostały zdjęcia przedstawiające ścieżkę wokół zbiornika Bukówka. Na zdjęciach widać uszkodzone barierki na moście, zapadającą się ścieżkę i inne zniszczenia.
Zastępca burmistrza Lubawki zapewnia, że o przedstawionym stanie ścieżki wie. Ścieżka odebrana została warunkowo, do wykonawcy zgłoszone zostały uwagi, które mają zostać poprawione. Na jednym ze zdjęciu widać miejsce, w którym spławiane mają być łodzie. Ta część inwestycji, według burmistrza, nie jest jeszcze zakończona. Widoczne na zdjęciu płyty wykonawca dopiero będzie układał we właściwym miejscu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze