Policjanci z wydziału kryminalnego kamiennogórskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o skok na jubilera. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.
W ostatnim dniu października mężczyzna próbował okraść zakład jubilerski w Kamiennej Górze. Ukradł tylko telefon komórkowy (Skok na jubilera). Policjanci z wydziału kryminalnego szukali sprawcy. Zatrzymali podejrzanego, 35-letniego mieszkańca gminy Marciszów.
Mężczyzna był już wcześniej znany policji. Odpowiadał za podobne czyny. Podczas napadu na jubilera powinien przebywać w zakładzie karnym, ale nie wrócił do niego w ustalonym czasie. Teraz spędzi 3 miesiące w areszcie, taki środek zapobiegawczy zastosował wobec niego sąd.
Mężczyzna odpowiadać będzie również za inne przestępstwo popełnione na terenie powiatu jaworskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze