W maju policjanci z Kamiennej Góry, Lubawki i Marciszowa przeprowadzili cykl spotkań z pracownikami i uczniami szkół z terenu powiatu kamiennogórskiego.
Podczas spotkań poruszane były kwestie związane z agresją w szkole i bezpieczeństwem dzieci. Poruszane były również kwestie cyberbezpieczeństwa. Przypomniane zostały zasady współpracy szkół z policją oraz odpowiedzialności nieletnich za popełnione czyny.
W starszych klasach promowany był zawód policjanta.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze