Od 31 grudnia 1989 roku godłem Polski jest orzeł w koronie. W Miszkowicach do dzisiaj można oglądać "łysego", pozbawionego korony orła.
Godło Polski oraz tabliczka Szkoła Podstawowa w Miszkowicach widoczne są z głównej drogi prowadzącej przez Miszkowice (Lubawka - Kowary). Zamontowane zostały na starym budynku szkoły, pod numerem 34. Godło zmieniło się prawie 30 lat temu, szkoły w tym miejscu nie ma od ok. 2 lat. Pozostały tylko tablice, niemy świadek historii.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze