Reklama

Lubawskie dziewczyny najlepsze

We wtorek (26 lutego) w Dusznikach Zdroju odbyły się Dolnośląskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w biathlonie. Startowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Wśród nich byli reprezentanci Zespołu Szkół Publicznych z Lubawki.

 

W kategorii Dzieci chłopcy Stanisław Bodzek był 11, Antoni Sopata 21, Mateusz Szajkowski 23, Tymoteusz Janiak 27, Jakub Winter 28, Marcel Wilczyński 29. Sklasyfikowanych zostało 47 zawodników. Drużyna ZSP Lubawka zajęła 5 miejsce na 14 szkół.

W grupie Dzieci dziewczęta Majka Germata była 2, Hanna Dereń 5, Nikola Garnkowska 6, Milena Liber 7, Małgorzata Lubos 16, Kornelia Kmiecik 19, Aleksandra Znamirowska 21, Maria Bizoń 23, Paulina Krok-Orzechowska 24. Sklasyfikowanych zostało 58 zawodniczek. Drużyna ZSP Lubawka zajęła 1 miejsce na 16 szkół.

Reklama

W kategorii młodzież chłopcy Kamil Cedzidło był 2, Jakub Potoniec 3, Igor Martyński 26. Sklasyfikowanych zostało 26 zawodników. Drużyna ZSP Lubawka zajęła 4 miejsce na 10 szkół.

W rywalizacji grupy młodzież dziewczęta Dominika Leśniara była 2, Aleksandra Szajnowska 5, Kornelia Arendarczyk 6, Oliwia Arendarczyk 7, Weronika Dyczkowska 15, Natalia Klag 30, Emilia Czuba 31. Sklasyfikowano 32 zawodniczki. Drużyna ZSP Lubawka zajęła 1 miejsce na 11 szkół.

Wyniki za stroną Polskiego Związku Biathlonu

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama