Reklama

Lubawski Pegazik

Wczoraj (piątek, 14 lutego) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się gminne eliminacje XIX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik".

Swoje umiejętności prezentowało 18 uczniów wyłonionych podczas szkolnych eliminacji w Miszkowicach, Lubawce i Chełmsku Śląskim.

W kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Martyna Rosiek (Chełmsko Śląskie), drugie Nikola Durlak (Lubawka), trzecie Kamila Pawlukiewicz (Lubawka), czwarte Nikola Michalczuk (Miszkowice). Wśród gimnazjalistów wygrał Kamil Raczyński (Chełmsko Śląskie), drugie miejsce zajęła Joanna Pajor (Lubawka), trzecie Aleksandra Niciejewska (Lubawka), a czwarte Hubert Jurczenko (Lubawka).

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama