Dzisiaj (piątek, 22 lutego) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się miejsko-gminne eliminacje XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik".
W kategorii "młodsi" (uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych) pierwsze miejsce zajął Kacper Zięba (ZSP w Chełmsku Śląskim), drugie Maria Bizoń (ZSP w Lubawce), trzecie Aleksandra Koch (SP w Miszkowicach). Wyróżniona została Dorota Łoza (ZSP Chełmsko Śląskie).
W kategorii "starsi" (uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjum) wygrała Majka Zdziebłko (ZSP w Chełmsku Śląskim). Drugie miejsce zajął Bartłomiej Winter (ZSP
w Lubawce), trzecie Maria Mrowca (ZSP w Chełmsku Śląskim). Wyróżniona została Oliwia Golimont (ZSP w Lubawce).
Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz bony, które zrealizować można w księgarni ?Atena? w Kamiennej Górze.
Eliminacje powiatowe odbędą się 5 marca o godzinie 10.00 w sali witrażowej Urzędu Miasta w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze