Reklama

Lubawski Pegazik

Dzisiaj (piątek, 22 lutego) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się miejsko-gminne eliminacje XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik".

 

W kategorii "młodsi" (uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych) pierwsze miejsce zajął Kacper Zięba (ZSP w Chełmsku Śląskim), drugie Maria Bizoń (ZSP w Lubawce), trzecie Aleksandra Koch (SP w Miszkowicach). Wyróżniona została Dorota Łoza (ZSP Chełmsko Śląskie).

W kategorii "starsi" (uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjum) wygrała Majka Zdziebłko (ZSP w Chełmsku Śląskim). Drugie miejsce zajął Bartłomiej Winter (ZSP
w Lubawce), trzecie Maria Mrowca (ZSP w Chełmsku Śląskim). Wyróżniona została Oliwia Golimont (ZSP w Lubawce).

Reklama

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz bony, które zrealizować można w księgarni ?Atena? w Kamiennej Górze.

Eliminacje powiatowe odbędą się 5 marca o godzinie 10.00 w sali witrażowej Urzędu Miasta w Kamiennej Górze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama