Reklama

Lubawka z sekretarzem

Od wtorku (16 sierpnia) Lubawka ma sekretarza. Zatrudniony został bez konkursu.



W Lubawce odbyły się dwa konkursy na sekretarza Urzędu Miasta. Nie udało się w nich wyłonić odpowiedniego kandydata. Podczas rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zdobywali zbyt mało punktów.

Sekretarzem został Marek Zalewski z Wrocławia, do tej pory związany z Wrocławiem. Ostatnio pracownik Dolnośląskiego Związku Melioracji i Urządzeń Wodnych. Pracował również w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Sekretarz objął funkcję 16 sierpnia. Burmistrz zapowiada, że nowy sekretarz wkrótce zamieszka w okolicy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama