Od wtorku (16 sierpnia) Lubawka ma sekretarza. Zatrudniony został bez konkursu.
W Lubawce odbyły się dwa konkursy na sekretarza Urzędu Miasta. Nie udało się w nich wyłonić odpowiedniego kandydata. Podczas rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zdobywali zbyt mało punktów.
Sekretarzem został Marek Zalewski z Wrocławia, do tej pory związany z Wrocławiem. Ostatnio pracownik Dolnośląskiego Związku Melioracji i Urządzeń Wodnych. Pracował również w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.
Sekretarz objął funkcję 16 sierpnia. Burmistrz zapowiada, że nowy sekretarz wkrótce zamieszka w okolicy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze