Reklama

Lubawka miastem tenisa

W weekend (10-11 lipca) na kortach w Lubawce rozgrywany był turniej tenisa ziemnego WTK - Veritas Cup o puchar burmistrza miasta Lubawka. Rywalizowali kadeci, czyli zawodnicy do 16 roku życia.

Do rywalizacji przystąpiło 18 zawodników. Walczyli w singlu i deblu. Oprócz nagród i pucharu burmistrza młodzi tenisiści walczyli o punkty w rankingu Polskiego Związku Tenisa.

Turniej deblowy wygrali Maciej Durkalec i Patryk Majtyka (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław). Drugie miejsce zajęli Mateusz Błaszczyk (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja) i Kornel Kolek (Klub Sportowy Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój). Wynik finałowego spotkania 6:7, 6:1, 11:9.

W finale singla Mateusz Błaszczyk (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja) pokonał Mateusza Dziedzinę (UKS Sport Klub Wrocław) 6:2, 6:3.

Reklama

Od 14 lipca w Lubawce prowadzona będzie szkół tenisa. Zaplanowano trzy turnusy. Zajęcia prowadzone są pod hasłem Lubawka miastem tenisa.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama