Zawodnik kamiennogórskiego klubu Contender zaprezentuje się na gali KSW 43 we Wrocławiu. Zawodnik walczyć będzie 14 kwietnia w Hali Stulecia.
Maciej "Loken" Kaliciński (3-0, 3 KO) zadebiutuje na gali KSW. Zawodnik z kamiennogórskiego klubu odniósł do tej pory trzy zwycięstwa w innych galach, wszystkie przed czasem. Przeciwnikiem 22-latka w kategorii lekkiej będzie Maciej Kazieczko (3-1, 2 KO). Rywal walczył już na gali KSW 36, 38 i 41. Dwie pierwsze walki wygrał, w trzecie doznał porażki.
Kazieczko vs Kaliciński na KSW 43
fot. http://www.kswmma.com
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze