W Jeleniej Górze i Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się zajęcia organizowane w ramach XVI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.
W Jeleniej Górze zorganizowano wykłady i warsztaty dotyczące m.in. turystyki. Odbyły się wycieczki po Jeleniej Górze i do kościółka Wang.
W Bystrzycy wykłady dotyczyły przeciwdziałaniu skutkom katastrof naturalnych, społecznym i środowiskowym aspektom budowy autostrad oraz kreatywności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze