Niska temperatura nie przeszkodziła dzisiaj (poniedziałek, 26 lutego) strażakom w przeprowadzeniu szkolenia na zbiorniku w Krzeszówku.
Kamiennogórscy strażacy ćwiczyli ratownictwo lodowe pod okiem kolegów ze specjalistycznej jednostki z Jeleniej Góry. W ćwiczeniach uczestniczyli również uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry, którzy dowiedzieli się m.in. jak pomagać osobom wyziębionym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze