O sporym szczęściu mogą mówić mieszkańcy jednego z wielorodzinnych budynków w Ogorzelcu. Potężna lipa, złamana przez wiatr, spadła kilka metrów od budynku.
Lipa rosła w centrum wsi, tuż przy drodze. Tuż przed północą złamał ją podmuch wiatru. Drzewo na szczęście nie przewróciło się w stronę budynku. Spadło w kierunku jezdni. Pień spadł na garaż, w którym nie było samochodu. Przewracająca się lipa zerwała linię energetyczną. Część wsi pozbawiona jest prądu, trwa (godzina 12:20) usuwanie zniszczeń.
Tuż obok wyrwanego drzewa rośnie jeszcze jedno, podobnej wielkości.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze