MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra oraz Maciej Rybkiewicz, organizują kolejną, trzecią już edycję rozgrywek Jeleniogórskiej Ligi Najlepszego Basketu Amatorskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Marcina Zawiły. Zapraszają stałych uczestników jak i liczą na nowe drużyny.
Jak co roku rozgrywki odbywać się będą dzięki uprzejmości dyrektor Aliny Rasiewicz w Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Morcinka 31 w Jeleniej Górze.
Organizatorzy zapewniają organizację rozgrywek, elektroniczny protokół, statystyki zaraz po rozegranych meczach, prowadzenie strony internetowej ligi www.jlnba.ligspace.pl, doświadczonych sędziów Dolnośląskiego Związku Koszykówki, puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla poszczególnych drużyn i zawodników.
Chętni do udziału w JLNBA mogą kontaktować się telefoniczny=ie pod numerem 609 650 873 lub poprzez składanie akcesu na adres mailowy [email protected]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze