Reklama

Liderzy Kamiennej Góry

Uczniowie ZSZiO brali udział w projekcie finansowanym przez Urząd Miasta w Kamiennej Górze: "Liderzy Kamiennej Góry".

Program polegał między innymi na treningu umiejętności interpersonalnych, takich jak: komunikacja werbalna i niewerbalna, asertywność, aktywne słuchanie czy radzenie sobie ze stresem oraz omówieniu zagadnień zdrowego stylu życia, substancji psychoaktywnych i ich wpływu na nasze życie i zdrowie.
Uczestnicy w trakcie warsztatu zyskali wiedzę na temat przyczyn i mechanizmów powstawania frustracji oraz towarzyszącej jej złości, a w konsekwencji zachowań agresywnych. Młodzież zyskała wiedzę na temat różnych rodzajów przemocy: fizycznej, werbalnej, ekonomicznej i seksualnej. Uczniowie zapoznani zostali nie tylko z moralnymi, lecz również psychospołecznymi, prawnymi i zdrowotnymi konsekwencjami zachowań agresywnych.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama