Orzeł Lubawka podejmował dzisiaj Lechię Piechowice, lidera klasy A.
Od samego początku spotkania sporo pracy miał bramkarz Orła. Goście groźnie atakowali. Pierwszą bramkę zdobyli w 15'. Podwyższyli wynik w 18'.
W 52' jedyny raz piłka wpadła do bramki Lechii, ale sędzia odgwizdał spalonego. W 56' było już 0:3. W 70' czwarta bramka dla gości padła po rzucie karnym, podyktowanym za faul. W 75' goście po szybkiej akcji podwyższyli na 0:5. W 88' prawie z linii bramkowej próbował strzelać Kumorek, ale piłkę zabrał mu bramkarz.
Orzeł Lubawka : Lechia Piechowice - 0:5 (0:2)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze