W sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w koszykówce 3 x 3 dziewcząt, oraz chłopców.
Do zawodów zgłosiły drużyny z Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Mecze rozgrywane były w rocznikach, grupa młodsza – 2008 i młodsi. W grupie starszej zgłosiła się tylko drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, przez co automatycznie uzyskała awans do zawodów strefowych. Mecze trwały po 8 minut, bądź do momentu, w którym drużyna zdobyła jako pierwsza 15 pkt.
Wyniki:
Dziewczęta grupa młodsza:
LO KG I – ZSZ i O KG 8 : 4
LO II KG – ZSZ i O 4 : 2
LO I KG – LO II KG 10 : 3
Klasyfikacja końcowa
Grupa młodsza:
1. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze –I
2. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze –II
3. Zespół Szkół Zawodowych I Ogólnokształcących Kamienna Góra
Grupa starsza:
1. Zespół Szkół Zawodowych I Ogólnokształcących Kamienna Góra
Chłopcy grupa młodsza:
LO KG I – ZSZ i O KG 10 : 3
LO II KG – ZSZ i O 4 : 5
LO I KG – LO II KG 11 : 6
Klasyfikacja końcowa
Grupa młodsza:
1. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze –I
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
3. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze –II
Grupa starsza:
1. Zespół Szkół Zawodowych I Ogólnokształcących Kamienna Góra I
Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca u dziewcząt, jak i u chłopców uzyskały awans do finału strefy jeleniogórskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze