Na sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrały został finał powiatowy koszykówki 3x3 chłopców i dziewcząt ze szkół ponadpodstawowych.
Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Każdy mecz trwa 10 minut bądź do momentu zdobycia przez jedną z drużyn 21 punktów. Turniej zorganizował MOS Kamienna Góra.
W rywalizacji dziewcząt wygrała pierwsza drużyna Liceum Ogólnokształcącego. Drugie miejsce zajęła druga drużyna Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, a trzecie pierwsza drużyna ZSZiO.
Wyniki spotkań:
W rywalizacji chłopców wygrała druga drużyna LO, przed pierwszą drużyną z tej szkoły. Trzecie miejsce zajęła druga drużyna ZSZiO, czwarte pierwsza drużyna z tej szkoły.
Wyniki spotkań:
Zwycięzcy obu kategorii, drużyny Liceum Ogólnokształcące z Kamiennej Góry zagrają w finale strefy jeleniogórskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze