Na sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.
Do rywalizacji dziewcząt i chłopców przystąpiły trzy drużyny, dwie z LO Kamienna Góra oraz jedna z ZSZiO Kamienna Góra. Awans do Finału Strefy Jeleniogórskiej, który dobędzie się w Szklarskiej Porębie uzyskali zwycięzcy.
W kategorii dziewcząt wygrała pierwsza drużyna Liceum Ogólnokształcącego. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, a trzecie drugi drużyna LO.
Skład LO Kamienna Góra: Anna Bagniuk, Iwona Makowska, Martyna Motyka Katarzyna Pawłowska, Dominika Walczuk, opiekun – Katarzyna Zaczek
Skład ZSZiO Kamienna Góra: Estera Mika, Emilia Mordarska, Klaudia Zdanowicz, opiekun -- Andrzej Podwika
Wyniki spotkań:
Wśród chłopców również wygrała pierwsza drużyna LO, drugie miejsce zajęła reprezentacja ZSZiO, a trzecie druga drużyna LO.
Skład LO Kamienna Góra chłopcy: Adrian Białas, Cyprian Bortnowski, Filip Kwiatkowski, Wiktor Zarzycki opiekun – Katarzyna Zaczek
Skład ZSZ i O Kamienna Góra: Tymoteusz Grzyb Korneliusz Olszewski– opiekun – Andrzej Podwika
Wyniki spotkań:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze