Pieniądze leżą na ziemi - mówi przysłowie. Okazuje się, że w Kamiennej Górze na ziemi leżą narkotyki.
W ubiegłym tygodniu kamiennogórscy policjanci dwie osoby, u których znaleźli narkotyki. W pierwszym przypadku, 19-latek posiadał siedem porcji marihuany. W drugim 23-latka miała trzy porcje marihuany. Oboje tłumaczyli, że narkotyki posiadali na własne potrzeby. Oboje wyjaśniali, że znaleźli je leżące na ziemi, na terenie Kamiennej Górze. Widząc narkotyki postanowili je zabrać i użyć.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze