W niedzielę (24 czerwca) rozpoczyna się tegoroczny cykl koncertów organowych "Muzyka Dawnych Mistrzów". Zaprasza opactwo w Krzeszowie.
Koncerty odbywać się będą codziennie o godzinie 11:00 i 13:00 w bazylice w Krzeszowie. Koncertów będzie można wysłuchać za darmo. Po koncercie będzie można obejrzeć krzeszowskie organy z bliska. Koszt udziału w wycieczce to 5 zł od osoby.
W soboty zaplanowano wieczorne koncerty w kościele św. Józefa. Koncerty rozpoczynać się będą o godzinie 19:00. Udział w nich będzie bezpłatny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze