Rozpoczynamy Letnie Koncerty Organowe. W tym roku po raz pierwszy koncertów będzie można wysłuchać zarówno w miesiącu lipcu jak i sierpniu. Nie zmieniają się natomiast godziny koncertów i tak w bazylice pw. Wniebowzięcia NMP codziennie o godz 11:00 natomiast w kościele pw. św. Józefa o godz. 15:30.
29 czerwca - 31 sierpnia 2014
Grać będą studenci i absolwenci Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu.
29.06 - 5.07.2014
Tomasz Gładysz
PROGRAM KONCERTÓW
Bazylika Wniebowzięcia NMP, godz. 11.00
1. J.S.Bach ? Preludium i fuga C-dur, BWV 553
2. J.S.Bach ? ?Nun komm der Heiden Heiland?, BWV 659
3. J.S.Bach ? Preludium i fuga C-dur, BWV 545
4. J.S.Bach ? ?Liebster Jesu wir sind hier?, BWV 731
5. D.Buxtehude ? Passacaglia-d moll, BuxWV 161
6. M.A.Charpentier ? ?Te Deum?
Kościół pw. św. Józefa, godz. 15.30
1. J.Pachelbel ? ?Allein Gott in der Hoh sei Her?
2. J.Pachelbel ? ?Komm heiliger Geist?
3. J.G.Walther ? ?Jesu meine Freude?
4. J.Pachelbel ? ?Was Gott tut?
5. J.Pachelbel ? ?Fuga C-dur?
więcej informacji oraz zaproszenie video na www.opactwo.eu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze