Już w najbliższy weekend Czarny Bór stanie się stolicą polskiego biathlonu letniego. Po raz drugi w historii w gminie zostaną przeprowadzane Mistrzostwa Polski w Biathlonie Letnim.
Zawody rozpoczną się w sobotę i potrwają do poniedziałku. Ceremonia oficjalnego otwarcia imprezy rozpocznie się 21 czerwca 2014 roku o godz. 15.00. Na trasach pojawią się czołowi zawodnicy trenujący tę dyscyplinę sportu, a wśród nich m.in. Krystyna Pałka, Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska-Ziemniak oraz czarnoborzanin ? Krzysztof Pływaczyk.
Więcej informacji na stronie www.biathlonletni.pl.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze