Wczoraj (sobota, 9 czerwca) w Piechowicach odbył się X Memoriał Łukasza Semeriaka w biathlonie letnim. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy MUKN "Pod Stóżą" Miszkowice.
W kategorii K1 (rocznik 2011 - 2009): pierwsze miejsce zajęła Hanna Dereń, drugie Jagoda Klag, trzecie Zuzanna Bogusławska, dziewiąte Weronika Jasińska.
W kategorii K2 (rocznik 2008 - 2007): drugie miejsce zajęła Milena Liber, piąte Kornelia Kmiecik.
W kategorii M2 (rocznik 2008 - 2007): szóste miejsce zajął Tymoteusz Janiak, siódme Mateusz Szajkowski, dwunaste Piotr Gregorczyk.
W kategorii K3 (rocznik 2006 - 2005) wygrała zajęła Majka Germata.
W kategorii M3 (ten sam rocznik) siódmy był Igor Martyński.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze