Reklama

Letni biathlon

Wczoraj (sobota, 9 czerwca) w Piechowicach odbył się X Memoriał Łukasza Semeriaka w biathlonie letnim. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy MUKN "Pod Stóżą" Miszkowice.

W kategorii K1 (rocznik 2011 - 2009): pierwsze miejsce zajęła Hanna Dereń, drugie Jagoda Klag, trzecie Zuzanna Bogusławska, dziewiąte Weronika Jasińska.
W kategorii K2 (rocznik 2008 - 2007): drugie miejsce zajęła Milena Liber, piąte Kornelia Kmiecik.
W kategorii M2 (rocznik 2008 - 2007): szóste miejsce zajął Tymoteusz Janiak, siódme Mateusz Szajkowski, dwunaste Piotr Gregorczyk.
W kategorii K3 (rocznik 2006 - 2005) wygrała zajęła Majka Germata.
W kategorii M3 (ten sam rocznik) siódmy był Igor Martyński.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama