Starosta Ewa Kocemba zapowiada, że już za kilka dni rozpocznie się rozpocznie się łatanie dziur na drodze Chełmsko Śląskie-Okrzeszyn. Przeprowadzone naprawy mają być bardziej wytrzymałe niż w poprzednich latach.
Starostwo zdecydowało się na powierzenie łatania dziur na tej drodze specjalistycznej firmie. W poniedziałek ma być wybrany wykonawca. Dziury mają być załatane w bardziej wytrzymałej technologii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze