Reklama

Lepsi juniorzy

Dzisiaj (piątek, 24 sierpnia) Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zaprosił mieszkańców na zakończenie wakacji. Impreza zorganizowana została na stadionie.

 

Dla młodych uczestników przygotowano stanowiska do malowania twarzy oraz konkurencje zręcznościowe m.in. pokonywanie toru przeszkód alkogoglach

Starsi obejrzeli mecz piłki nożnej. Na połowie boiska zmierzyła się drużyna juniorów Orła i ekipa złożona z radnych i pracowników miejskich instytucji. Bohaterem samorządowców mogła zostać radna Iwona Dereń, której tylko odrobiny precyzji zabrakło, aby zdobyła pierwszą bramkę meczu. Rola ta przypadła Ireneuszowi Kordzińskiemu. W 7" został sfaulowany w polu karnym i sam wykorzystał "jedenastkę". Juniorzy zdołali wyrównać tuż przed końcem pierwszej połowy. W drugiej części meczu długo trwała wyrównana walka. W końcówce juniorzy przycisnęli i w minutowym odstępie zdobyli dwie bramki. Samorządowcy odpowiedzieli celnym trafieniem I. Kordzińskiego. Ostatnią bramkę meczu zdobyli juniorzy.

Reklama

lubawscy samorządowcy : juniorzy Orzeł - 2:4 (1:1)

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama