W ramach programu "Dolny Śląsk dla Królowej Sportu" na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbywają się zajęcia z lekkiej atletyki dla chłopców i dziewcząt klas IV, V, VI szkoły podstawowej.
Zajęcia prowadzone są w każdy wtorek i czwartek od godziny 16.00 do 17.30. Wszyscy miłośnicy tej dyscypliny będą mile widziani.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze