Na stadionie sportowym w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców z klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz klas trzecich gimnazjów.
Reprezentacje czterech szkół z powiatu kamiennogórskiego walczyły o awans do zawodów dolnośląskich w czterech blokach startowych: biegi krótkie, biegi średnie, skoki oraz rzuty.
Uzyskane wyniki uczniów każdej reprezentacji przeliczano na punkty wg tabel lekkoatletycznych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wystartują 27 września na stadionie olimpijskim we Wrocławiu w finale dolnośląskim.
Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta
1. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach 567 pkt.
2. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach 552 pkt.
3. Szkołą Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze 511 pkt.
4. Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze 158 pkt.
Chłopcy
1. Gimnazjum nr w Kamiennej Górze 713 pkt.
2. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach 565 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze 353 pkt.
4. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach 324 pkt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze