Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze postanowili pokazać niezadowolenie z powodu ewentualnej likwidacji ich szkoły.
Przypomnijmy, priorytetem dla burmistrza Kamiennej Góry na najbliższe miesiące jest reforma oświaty oraz zmiany w miejskich spółkach (Dwa priorytety). Uczniowie Gimnazjum nr 2 obawiają się, że rada miejska podejmie decyzję o likwidacji ich szkoły. Dzisiaj (piątek, 16 stycznia), w ostatni dzień nauki przed feriami zimowymi, młodzież postanowiła okazać swoje niezadowolenie z takiego rozwiązania.
W szkole, na wprost głównego wejścia, wywiesili hasła broniące placówki. Gazetkę muszą zobaczyć wszyscy wchodzący do szkoły. Wyrażenie protestu było inicjatywą samorządu uczniowskiego.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze