Reklama

Lekcja życia

Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze postanowili pokazać niezadowolenie z powodu ewentualnej likwidacji ich szkoły.



Przypomnijmy, priorytetem dla burmistrza Kamiennej Góry na najbliższe miesiące jest reforma oświaty oraz zmiany w miejskich spółkach (Dwa priorytety). Uczniowie Gimnazjum nr 2 obawiają się, że rada miejska podejmie decyzję o likwidacji ich szkoły. Dzisiaj (piątek, 16 stycznia), w ostatni dzień nauki przed feriami zimowymi, młodzież postanowiła okazać swoje niezadowolenie z takiego rozwiązania.

W szkole, na wprost głównego wejścia, wywiesili hasła broniące placówki. Gazetkę muszą zobaczyć wszyscy wchodzący do szkoły. Wyrażenie protestu było inicjatywą samorządu uczniowskiego.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama