Reklama

Lato w mieście 2013

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na cykl imprez organizowanych podczas tegorocznych wakacji.



Wakacyjną tradycją stały się już "Wesołe podwórka", czyli imprezy organizowane poza siedzibą Centrum Kultury, na podwórkach, na których bawią się dzieci. Daty i miejsca imprez uzależnione są od pogody. W tym roku Podwórka odbywać się będą pod hasłem "Jaskiniowy świat".

Kontynuowane będą spotkania z teatrem. Dzieci będą mogły napisać bajkę z Markiem Samselskim.

We wtorki i czwartki Stefan Hałubek zaprasza na "Lato z szachami".

W programie znalazł się również koncert i wycieczka.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama