Rozpoczyna się tegoroczna akcja Lato w mieście organizowana przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
W ofercie znalazły się tradycyjne pozycje. Już 1 lipca rozpocznie się lato z szachami. Zajęcia prowadzone będą we wtorki i czwartki od godziny 10.00.
Podczas wakacji przewidziano trzy spotkania z teatrem, pierwsze już 29 czerwca, oraz dwukrotnie Kółko graniaste. W planie są też dwie wycieczki. Na przełomie lipca i sierpnia działać będzie pracownia plastyczna.
W zależności od pogody pracownicy Centrum spotykać się będą z dziećmi na podwórkach w ramach cyklu Wesołe Podwórka - teatr na podwórku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze