Reklama

Lato w Kamiennej

Rozpoczyna się tegoroczna akcja Lato w mieście organizowana przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.


W ofercie znalazły się tradycyjne pozycje. Już 1 lipca rozpocznie się lato z szachami. Zajęcia prowadzone będą we wtorki i czwartki od godziny 10.00.

Podczas wakacji przewidziano trzy spotkania z teatrem, pierwsze już 29 czerwca, oraz dwukrotnie Kółko graniaste. W planie są też dwie wycieczki. Na przełomie lipca i sierpnia działać będzie pracownia plastyczna.

W zależności od pogody pracownicy Centrum spotykać się będą z dziećmi na podwórkach w ramach cyklu Wesołe Podwórka - teatr na podwórku.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama