Przed ponad tygodniem pisaliśmy o fatalnym stanie drogi wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary na pograniczu Szarocina i Leszczyńca. Głębokie dziury bardzo utrudniały pokonanie tego odcinka.
Od poniedziałku trwa łatanie dziur w tym miejscu. Internauci różnie oceniają jakość wykonywanych prac. Faktem jest jednak zaangażowanie sporej ekipy m.in z walcem. Prace nadal trwają, blokowany jest jeden pas, ruchem kierują pracownicy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze