Reklama

Las zimą

W ramach ferii zimowych, Centrum Kultury wspólnie z Nadleśnictwem Kamienna Góra zaprosiło najmłodszych mieszkańców miasta do Szkółki Leśnej w Krzeszowie. 

 

Dla dzieci największą atrakcją było pieczenie kiełbasek na ogniu. Wcześniej jednak dzieci poznawały florę i faunę polskich lasów. Wiedza była przekazywana w przystępny sposób poprzez zabawę i dyskusję. Po krótkiej prelekcji uczestnicy wycieczki poszli na spacer do lasu gdzie mogli m.in. zmierzyć wysokość drzewa, jego średnicę oraz poznać jego szacunkową objętość. 

Dyrektor Centrum Kultury, Marek Dańczak, zapowiedział już dalszą współprace z Nadleśnictwem oraz kolejne wycieczki dzieci z miasta do Szkółki Leśnej. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama