Od 29 lipca do 5 sierpnia trwały intensywne prace przy czyszczeniu i malowaniu przystanku autobusowego w Okrzeszynie.
Prace prowadzone były w ramach projektu Działaj Lokalnie. Przystanek upiększali mieszkańcy wsi przy wsparciu artystów z Warszawy. W realizację projektu zaangażowała się młodzież, dzieci, dorośli mieszkańcy i grupa nieformalna, która wystąpiła z wnioskiem o dofinansowanie zadania.
Do tej pory wykonana została część zaplanowanych prac. Do odświeżenia został jeszcze przystanek w Uniemyślu. Zakończenie projektu planowane jest we wrześniu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze