Maria Białecka-Polak i Inka Weksler otrzymały dzisiaj (wtorek, 27 sierpnia) kwiaty od zarządu powiatu.
Uroczystość odbyła się tuż przed sesją rady powiatu. Kwiaty dla M. Białeckiej-Polak były częścią podziękowań za wieloletnią pracę w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Z końcem roku szkolnego nauczycielka zakończyła pracę, przeszła na emeryturę.
Podziękowania dla I. Weksler związane były ze zbliżającym się pięcioleciem Poradni Psychoonkologicznej. W poradni prowadzone są terapie indywidualne, sesje wyjazdowe, porady telefoniczne, szkolenia dla personelu medycznego. Z oferty poradni korzystają osoby chore na nowotwory oraz ich rodziny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze