Reklama

Kwiaty przed sesją

Maria Białecka-Polak i Inka Weksler otrzymały dzisiaj (wtorek, 27 sierpnia) kwiaty od zarządu powiatu.


Uroczystość odbyła się tuż przed sesją rady powiatu. Kwiaty dla M. Białeckiej-Polak były częścią podziękowań za wieloletnią pracę w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Z końcem roku szkolnego nauczycielka zakończyła pracę, przeszła na emeryturę.

Podziękowania dla I. Weksler związane były ze zbliżającym się pięcioleciem Poradni Psychoonkologicznej. W poradni prowadzone są terapie indywidualne, sesje wyjazdowe, porady telefoniczne, szkolenia dla personelu medycznego. Z oferty poradni korzystają osoby chore na nowotwory oraz ich rodziny.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama