Już po raz trzeci Kamiennogórskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Razem przeprowadzi dnia 1 listopada w godz. 10.00-15.00 zbiórkę publiczną na kamiennogórskich cmentarzach.
Kwestujący będą zbierać datki przy wejściach do kamiennogórskich nekropolii.
Dochód z dwóch poprzednich zbiórek pozwolił na odnowienie 15 zaniedbanych lub zniszczonych grobów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze