Reklama

Kujawiak na emeryturze

Wieloletni komendant Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze Bogdan Kujawiak odszedł w piątek (29 stycznia) na emeryturę. Ostatnio B. Kujawiak odpowiadał za Komendę w Jaworze. 

 

Bogdan Kujawiak pełnił służbę przez 35 lat. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Zygmunt Skwierawski podziękował insp. Bogdanowi Kujawiakowi za wzorowo pełnioną 

Inspektor Bogdan Kujawiak służbę rozpoczął w pionie kryminalnym. W połowie lat 80-tych zdobył szlify oficerskie, a od 1991 roku pełnił służbę na stanowiskach kierowniczych. Najpierw jako Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego dzierżoniowskiej Policji, a od 1999 roku na stanowisku I Zastępcy Komendanta tej jednostki. W 2003 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze, a w listopadzie 2013 roku został Komendantem Powiatowym Policji w Jaworze. To jeden z niewielu komendantów w historii Policji, który w dwóch jednostkach wprowadził sztandary. W 2006 r. wprowadził bowiem sztandar do KPP w Kamiennej Górze, a w 2014 r. do KPP w Jaworze. Inspektor Kujawiak był wielokrotnie odznaczany, m.in. brązową i srebrną odznaką ? Zasłużony Policjant?, brązowym i srebrnym ?Krzyżem Zasługi? oraz złotym medalem ?Za Długoletnią Służbę?.

Reklama

informacja za KPP Jawor. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama