W ramach akcji Czytanie na Trawie, dzisiaj (piątek, 10 czerwca) odbyło się czytanie książki „Kocham Cię Kubusiu”. Ze względu na warunki pogodowe dzieci zgromadziły się w auli Liceum Ogólnokształcącego.
Dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych wysłuchały przygód małego misia ze Stumilowego Lasu. Książkę z podziałem na role czytali uczniowie liceum.
Po wysłuchaniu bajki dzieci uczestniczyły w grach i zabawach przygotowanych przez ich starszych kolegów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze