Grupa mieszkańców Kamiennej Góry oragnizuje spotkanie ku pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Spotkanie zaplanowane jest dzisiaj (poniedziałek, 14 stycznia) o godzinie 19:00 przy ratuszu w Kamiennej Górze.
- Spotkajmy się bez wystąpień, bez polityki, milcząc zaprotestować przeciwko nienawiści, która doprowadza do takich tragedii, żeby zapalić światełko. Po prostu. - zachęcają organizatorzy.
Paweł Adamowicz zmarł dzisiaj na skutek ran zadanych przez napastnika podczas Światełka do nieba, w trakcie 27. finału WOŚP w Gdańsku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze