Dzisiaj rozegrane zostały baraże o grę w piłkarskiej klasie okręgowej w sezonie 2025/26. W barażach grały drużyny z miejsc 11-13 zakończonego sezonu klasy okręgowej oraz drużyny z drugich miejsc w grupach klasy A.
O pozostanie w klasie okręgowej grała kamiennogórska Olimpia. Losowanie zdecydowało, że rozegrała wyjazdowe spotkanie z Piastem Zawidów.
Wyniki dzisiejszych spotkań:
Piast Zawidów 1-6 Olimpia Kamienna Góra
Olimpia Kowary 0-2 Hutnik Pieńsk
Sparta Zebrzydowa 0-0 k. 3-4 Gryf Gryfów Śląski
Olimpia utrzymała się w klasie okręgowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze