Rozlosowane zostały pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Jelenia Góra. W tych rozgrywkach występują dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego. Obie zagrają na swoich boiskach.
Bóbr Marciszów podejmować będzie Orła Wojcieszów, a Olimpia Kamienna Góra Victorię Jelenia Góra. Mecze zaplanowane są na 3 września.
Victoria Ruszów – Granica Bogatynia
Bazalt Sulików – Legend Squad Radogoszcz
Nysa Zgorzelec – Apis Jędrzychowice
Olimpia Kamienna Góra – Victoria Jelenia Góra
Bóbr Marciszów – Orzeł Wojcieszów
Piast Bolków – Lechia Piechowice
Karkonosze Jelenia Góra JS/ Orzeł Mysłakowice – Halniak Miłków
GKS Warta Bolesławiecka – BKS Bolesławiec
Olsza Olszyna – GKS Raciborowice
Włókniarz Mirsk – Chrobry Nowogrodziec
Górnik Węgliniec – LZS Kościelnik
GKS Iwiny – Sudety Giebułtów
Łużyce II Lubań – Włókniarz Leśna
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze