Reklama

Kto z kim zagra w II rundzie Pucharu Polski?

Rozlosowane zostały pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Jelenia Góra. W tych rozgrywkach występują dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego. Obie zagrają na swoich boiskach.

Bóbr Marciszów podejmować będzie Orła Wojcieszów, a Olimpia Kamienna Góra Victorię Jelenia Góra. Mecze zaplanowane są na 3 września.

Victoria Ruszów – Granica Bogatynia
Bazalt Sulików – Legend Squad Radogoszcz
Nysa Zgorzelec – Apis Jędrzychowice
Olimpia Kamienna Góra – Victoria Jelenia Góra
Bóbr Marciszów – Orzeł Wojcieszów
Piast Bolków – Lechia Piechowice
Karkonosze Jelenia Góra JS/ Orzeł Mysłakowice – Halniak Miłków
GKS Warta Bolesławiecka – BKS Bolesławiec
Olsza Olszyna – GKS Raciborowice
Włókniarz Mirsk – Chrobry Nowogrodziec
Górnik Węgliniec – LZS Kościelnik
GKS Iwiny – Sudety Giebułtów
Łużyce II Lubań – Włókniarz Leśna

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: DZPN
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama