Reklama

Książka od serca

Przypominamy o akcji "Ksiązka od serca" organizowanej przez samorząd uczniowski Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze (część Zespołu Szkół Ogólnokształcących). Młodzież zbiera książki, płyty cd i winylowe, które trafią na kiermasz. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc podopiecznym fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Przypominamy o akcji "Ksiązka od serca" organizowanej przez samorząd uczniowski Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze (część Zespołu Szkół Ogólnokształcących). Młodzież zbiera książki, płyty cd i winylowe, które trafią na kiermasz. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc podopiecznym fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

O akcji pisaliśmy już w poniedziałek po spotkaniu uczniów z przedstawicielką fundacji: Książka od serca.

Książki i płyty zbierane są do 1 grudnia w ZSO i Muzeum Tkactwa. Kiermasz odbędzie się 9 grudnia (sobota) w godzinach 9:00-16:00 w pasażu Kauflandu i 10 grudnia od 10:00 do 17:00 na kamiennogórskim rynku.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama