Po raz drugi w Kamiennej Górze organizowana jest akcja "Książka od serca". Podczas zeszłorocznej edycji zebrano prawie 10 tys. zł.
Młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Kamiennej Góry organizuje zbiórkę książek, płyt CD i winylowych. Publikacje można przekazywać do 9 grudnia do ZSO (ul. M. Skłodowskiej) i Muzeum Tkactwa na kamiennogórskim rynku. Zebrane książki i płyty trafią na kiermasz, który odbędzie się 14, 15 i 16 grudnia.
Tegoroczną nowością będzie koncert zaplanowany na 14 grudnia.
Dochód z akcji przekazany zostanie do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze