Reklama

Krzysztof Świątek - podziękowanie

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy w wyborach Burmistrza Kamiennej Góry. Zaufanie, którym Państwo mnie obdarzyliście i wygrana pierwszej tury to dowód, że dobrze oceniacie moją pracę i pozytywne zmiany w Kamiennej Górze. Aby nasze miasto mogło iść dalej w dobrym kierunku niezbędna jest Państwa obecność przy urnach również w drugiej turze, 4 listopada.
Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach. Frekwencja w naszym mieście pokazuje, że Kamiennogórzanom nieobojętna jest przyszłość miasta i regionu.
Krzysztof Światek - Burmistrz Kamiennej Góry

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama