Szanowni Państwo, serdecznie dziękuję za udział w wyborach i oddane na mnie głosy. Dziękuję również za ostatnie trzy kadencje, w trakcie których, dzięki Państwa zaufaniu miałem zaszczyt pracować dla Kamiennej Góry.
Mojemu następcy życzę powodzenia oraz dużo siły i wytrwałości w realizacji programu i pracy na rzecz Miasta i jego Mieszkańców.
Krzysztof Światek - Burmistrz Kamiennej Góry
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze