Reklama

Krzeszowskie kolędowanie

Mieszkańcy Krzeszowa mogli wziąć dzisiaj (niedziela, 5 stycznia) udział we wspólnym kolędowaniu.


Impreza odbyła się w miejscowym Domu Kultury, w którym spotkało się kilkadziesiąt osób w różnym wieku.

"Krzeszowskie kolędowanie" to kontynuacja projektu "Tak śpiewają krzeszowiacy" zorganizowanego przez Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich i to właśnie uczestnicy zeszłorocznych spotkań stanowili grupę inicjującą wspólne śpiewanie. Kolejne kolędy śpiewali wszyscy uczestnicy spotkania.

Na scenie zaprezentowała się grupa kolędników, uczniów krzeszowskiej szkoły, którzy do przypomnienia zwyczaju kolędowania przygotowywali się po opieką pracowników Domu Kultury.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama