Najlepsza drużyna eliminacji powiatowych w unihokeju dziewcząt szkół gimnazjalnych zajęła wczoraj w finale wojewódzkim drugie miejsce.
Drużyna z Krzeszowa zajęła drugie miejsce w swojej grupie, przegrywając z reprezentantkami Wrocławiu (2:1). W finale zmierzyły się ponowie z wrocławiankami ulegając 1:0.
Skład reprezentacji Gimnazjum w Krzeszowie: Katarzyna Ogonowska, Paulina Trzepak, Joanna Wodnicka, Patrycja Potoniec, Ewelina Konar, Patrycja Marzol, Klaudia Padlewska, Julia Sikora, Justyna Kwiatek, Katarzyna Ogorzałek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze