Poseł PO Robert Kropiwnicki skomentował dla portalu lca.pl zamieszanie wokół budowy odcinka drogi S3 Legnica-Lubawka.
- Niestety, ale budowa odcinka S3 z Legnicy do Lubawki zostanie opóźniona, bo musimy poczekać na Czechów. Ci swój odcinek Hradec Kralove ? Praga rozpoczną dopiero w 2017 roku. Na dziś nie mają nawet dokumentacji. Nie będziemy robić drogi w pole. Wiąże się to z unijnym dofinansowaniem transgranicznych korytarzy ? tłumaczy legnicki parlamentarzysta.
Poseł jednocześnie zapewnia, że będzie walczył o odcinek S3 między Legnicą, a Bolkowem. Według niego taki scenariusz byłby dobry. Dla Legnicy najważniejszy jest północny odcinek S3. Dzięki któremu Legnica zyskałaby ?idealne połączenie ze Szczecinem i Świnoujściem?.
wypowiedź posła za portalem www.lca.pl
O S3 pisaliśmy m.in.:
Posłanka o S3
Szmajdzińska o S3
Znowu zmiany z S3
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze