Reklama

Królowa w regionie

Wczoraj (piątek, 17 października)  w Jeleniej Górze odbyły się zawody regionalne zorganizowane w ramach programu ?Dolny Śląsk dla Królowej Sportu?. Bardzo dobrze spisała się reprezentacja z Kamiennej Góry, która rywalizowała z zawodnikami z Jeleniej Góry i z Wałbrzycha.



Klasa IV szkoły podstawowej
Maja Olszak pierwsze miejsce w biegu na 60 m.

Klasa V szkoły podstawowej
Szymon Skoczeń pierwsze miejsce w biegu na 200 m
Marcel Chmielewski drugie miejsce w biegu na 200 m
Paulina Marczak Paulina trzecie miejsce w biegu na 60 m.
Maja Olszak, Paulina Marczak, Szymon Skoczeń, Marcel Chmielewski - sztafeta 4x200 m - pierwsze miejsce

Klasa VI szkoły podstawowej
Dominik Prokopowicz - skok w dal - 2 miejsce, bieg na 200 metrów 3 miejsce
Seweryn Pączek - pierwsze miejsce w biegu na 200 m
Kacper Tobiasz - trzecie miejsce w begu na 600 m, trzecie miejsce w biegu na 60 m
Gracjan Wastag Gracjan - drugie miejsce w biegu na 200 m
Gracjan Kościński - pierwsze miejsce w biegu na 60 m
Klaudia Dziuba - trzecie miejsce w biegu na 60 m
Klaudia Dziuba Klaudia, Julia Zioła, Seweryn Pączek, Gracjan Gracjan - sztafeta 4x200 - drugie miejsce

W zawodach wzięli udział również: Oskar Trzebiński, Wojciech Madej, Damian Idek, Jakub Kmiecik, Daniel Kaczor. Opiekunem reprezentacji był Adam Nowak. Więcej informacji o cyklu na stronie  www.krolowasportu.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama