Wczoraj (piątek, 17 października) w Jeleniej Górze odbyły się zawody regionalne zorganizowane w ramach programu ?Dolny Śląsk dla Królowej Sportu?. Bardzo dobrze spisała się reprezentacja z Kamiennej Góry, która rywalizowała z zawodnikami z Jeleniej Góry i z Wałbrzycha.
Klasa IV szkoły podstawowej
Maja Olszak pierwsze miejsce w biegu na 60 m.
Klasa V szkoły podstawowej
Szymon Skoczeń pierwsze miejsce w biegu na 200 m
Marcel Chmielewski drugie miejsce w biegu na 200 m
Paulina Marczak Paulina trzecie miejsce w biegu na 60 m.
Maja Olszak, Paulina Marczak, Szymon Skoczeń, Marcel Chmielewski - sztafeta 4x200 m - pierwsze miejsce
Klasa VI szkoły podstawowej
Dominik Prokopowicz - skok w dal - 2 miejsce, bieg na 200 metrów 3 miejsce
Seweryn Pączek - pierwsze miejsce w biegu na 200 m
Kacper Tobiasz - trzecie miejsce w begu na 600 m, trzecie miejsce w biegu na 60 m
Gracjan Wastag Gracjan - drugie miejsce w biegu na 200 m
Gracjan Kościński - pierwsze miejsce w biegu na 60 m
Klaudia Dziuba - trzecie miejsce w biegu na 60 m
Klaudia Dziuba Klaudia, Julia Zioła, Seweryn Pączek, Gracjan Gracjan - sztafeta 4x200 - drugie miejsce
W zawodach wzięli udział również: Oskar Trzebiński, Wojciech Madej, Damian Idek, Jakub Kmiecik, Daniel Kaczor. Opiekunem reprezentacji był Adam Nowak. Więcej informacji o cyklu na stronie www.krolowasportu.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze